BĪTLU JAUNAIS ALBUMS

Norises vieta

Ielādē karti ...

Diemžēl visas biļetes uz izvēlēto izrādi ir izpārdotas

IZRĀDES APRAKSTS

JRT Mācību skatuve
Studentu improvizācijas, iedvesmojoties no zinātniskās fantastikas tekstiem (Rejs Kurcvails, Ians Makjuans, Andrejs Kurpatovs, interneta dzīles) un jaunākajiem pieejamiem pētījumiem biorobotikas industrijā.

Režisors - Alvis Hermanis
Lomās - Latvijas Kultūras akadēmijas JRT studijas 3. kursa studenti (Emīls Ralfs, Jānis Grūtups, Toms Harjo, Marta Jančevska, Agate Krista, Gerds Lapoška, Ritvars Logins, Matīss Ozols, Elvita Ragovska, Lolita Stūrmane, Sabīne Tīkmane), Ģirts Krūmiņš, Jāzeps vai Kajs Hermanis.

“Zinātnieki visā pasaulē (dažādās vietās un neatkarīgi viens no otra, tai skaitā Rīgā) jau kādu laiku strādā pie problēmas, kuru mēs pazīstam ar nosaukumu - mākslīgais intelekts. Vai vēl konkrētāk - pie biorobota izgatavošanas. Tas ir robots, kurš ārēji un fiziski maksimāli līdzinātos dzīvam cilvēkam, un kura "iekšējais kompjūters" imitētu cilvēka smadzeņu darbības procesu. Zinātniskās fantastikas etaps ir aiz muguras un pirmie bioroboti tiek jau izmēģināti un pat publiski demonstrēti zinātniskās konferencēs visā pasaulē no Tokijas līdz Davosai. Izgatavotāji prognozē, ka tuvāko 15-20 gadu laikā tie varētu parādīties arī pārdošanā. Bioroboti cilvēkiem noderēs gan mājas solī, gan kā sarunu biedri, draugi un seksuālie partneri. To cena varētu līdzināties jauna auto vidējai cenai (sākot no 20 000 EUR) un arī to izplatība ar laiku skaitliski būs līdzīga," - tā izrādes tēmu raksturo režisors Alvis Hermanis.

Izrāde notiek: Miera ielā 58a, Mazā zālē
Izrādes ilgums: 3 h 15  min (2 cēlieni)

Biļešu cenas: 25,00 EUR
Pirmizrāde 2019. gada 4. decembrī.

 

Lūdzu pieslēdzieties, lai iegādātos biļetes

Saistītās izrādes

otrdiena
24. novembris
2020
BĪTLU JAUNAIS ALBUMS
Pārceltā izrāde no 10.10.
19:00
 
22:15

JRT Mazā zāle, Miera iela 58a
trešdiena
25. novembris
2020
BĪTLU JAUNAIS ALBUMS
Pārceltā izrāde no 11.10.
19:00
 
22:15

JRT Mazā zāle, Miera iela 58a
otrdiena
22. decembris
2020
BĪTLU JAUNAIS ALBUMS
18:00
 
21:15

JRT Mazā zāle, Miera iela 58a