KLIENTU ATBALSTS
www.biletes.jrt.lv.

Darba dienās no 9.00 līdz 18.00
Tālrunis : +371 25440073
E-pasts : biletes@di.lv
Adrese : Avotu iela 40-33, Rīga, LV-1009


Par biļešu rezervāciju dāvanu karšu un biļešu iegādi JRT kasē, lūdzu, sazinieties ar Jauno Rīgas teātri.

Tālrunis : +371 67280765
E-pasts : kase@jrt.lv

Kases darba laiks:

darba dienās un sestdienās: 11.00 – 19.00
svētdienās: divas stundas pirms izrādes

Valsts svētkos kase slēgta 


Tālrunis: +371 67280765
E-pasts : kase@jrt.lv

Adrese : Miera iela 58a, Rīga

Kase atrodas administrācijas ēkas 1.stāvā (pa kreisi no ieejas pagalmā).

Satiksme: 11. tramvajs līdz pieturai "Tallinas iela", 5. un 25. trolejbuss līdz pieturai "Miera iela",
kā arī jebkurš sabiedriskais transports, kas kursē pa Brīvības ielu, līdz pieturai "Tallinas iela" 


SVARĪGA INFORMĀCIJA APMEKLĒTĀJIEM RATIŅKRĒSLOS

Ja skatītāji, kas pārvietojas ratiņkrēslā, vēlas apmeklēt JRT izrādes, JRT lūdz pirms biļešu iegādes sazināties ar teātra administrāciju, zvanot pa tālruni 67283225. Tāpat lūdzam informēt par nepieciešamību novietot transportlīdzekļus JRT pagalmā, iepriekš piesakot transportlīdzekļa numuru līdz izrādes dienas plkst. 15.00 pa tālruni 67283225. Ja apmeklēsiet dienas izrādi, lūdzam transportlīdzekļus pieteikt iepriekšējā darbadienā.
JRT neuzņemas atbildību par asistējošā personāla pakalpojumu nodrošināšanu.

Palīdzība

Pirkuma groza izveide un rediģēšana

Pirkuma grozu izveido, izvēloties vietas numurētas skatītāju zāles izkārtojumā vai norādot biļešu skaitu pie attiecīgā biļešu veida nenumurētas skatītāju zāles gadījumā. Ja nepieciešams, arī JRT Bērnistabas pakalpojuma izvēle atbilstoši attiecīgajam izrādes datumam skatā Izrāžu saraksts, ar filtra palīdzību atlasot bērnistabas pakalpojuma datumu.

Pirkumu var veidot, ievietojot grozā biļetes uz dažādām izrādēm, ņemot vērā katrai izrādei un kopējam pirkuma grozam noteiktos biļešu skaita ierobežojumus. Lai pievienotu biļetes uz citām izrādēm, pircējam ir jāatver skats Izrāžu saraksts, vai jāizvēlas izrāde no saraksta Saistītās izrādes.

Lai ierobežotu neatļautu biļešu izplatīšanu otrreizējā tirgū, JRT un Tirgotājs nosaka biļešu skaitu, kādu pircējs var iegādāties uz vienu izrādi vienā pirkumā jeb transakcijā, kā arī biļešu kopējo skaitu vienam pirkumam – desmit biļetes.

Pirkuma groza saturu iespējams rediģēt, atceļot jau ievietotās biļetes un pievienojot jaunas. Visu pirkumu var atcelt jebkurā no nākamajiem pirkuma procesa soļiem ar pogas Atcelt palīdzību vai atverot pirkuma groza skatu.

Pirkumus ir noformēts un nevienu tā sadaļu vairs nav iespējams mainīt, tad, kad aktivizēta poga Apmaksāt pirkumu. Līdz ar šīs pogas aktivizēšanu, klients apmaksu turpina attiecīgās bankas vai maksājumu karšu apstrādes kompānijas maksājumu sistēmās.

Biļešu skaita ierobežojumi pirkumos

Lai ierobežotu neatļautu biļešu izplatīšanu otrreizējā tirgū, JRT un Tirgotājs nosaka biļešu skaitu, kādu pircējs var iegādāties uz vienu izrādi vienā pirkumā jeb transakcijā, kā arī biļešu kopējo skaitu vienam pirkumam – desmit biļetes.

Pirkuma laika ierobežojums 10 minūtes

Pircējiem ir atvēlētas 10 minūtes pirkuma groza satura un pirkuma noformēšanai, veicot visus pirkuma procesa soļus, tai skaitā pogas Apmaksāt pirkumu aktivizēšanai. Par pirkuma noformēšanai atlikušo laiku pircēju informē taimeris.

Izrādēm ar numurētām skatītāju zāles vietām, laika skaitīšana tiek uzsākta ar brīdi, kad pircējs ir noklikšķinājis uz pirmo izvēlēto vietu, līdz ar to pievienojot to grozam.

Izrādēm ar nenumurētām vietām, laika skaitīšana tiek uzsākta ar brīdi, kad vēlamās biļetes ir pievienotas grozam.