KLIENTU ATBALSTS
Atbalsta tālrunis (darba dienās 9.00-18.00): 25 440 073Saskaņā ar Ministru kabineta lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī, no 13. marta līdz 14. aprīlim tiek atceltas visas JRT izrādes.


Atcelto izrāžu biļešu īpašniekiem nauda tiks atgriezta saskaņā ar Kultūras ministrijas un Patērētāju tiesību aizsardzības biroja izstrādāto regulējumu par kārtību, kādā tiks atlīdzināta par biļetēm uz atceltajiem pasākumiem iekasētā nauda. Iespēju robežās JRT centīsies nodrošināt atsevišķu izrāžu pārcelšanu. Precīza informācija par naudas atgriešanas kārtību un termiņiem, kā arī pārceltajām izrādēm vēl tiks sniegta. 

Līdz 14. aprīlim JRT kase apmeklētājiem ir slēgtaIepriekš rezervētās biļetes varēs izpirkt kasē pēc 14. aprīļa.


Ar kasi varat sazināties, zvanot pa tālruni 67280765 vai rakstot uz e-pastu KASE@JRT.LV darba dienās no plkst. 11.00 līdz plkst. 17.00.

 SVARĪGA INFORMĀCIJA APMEKLĒTĀJIEM RATIŅKRĒSLOS

Ja skatītāji, kas pārvietojas ratiņkrēslā, vēlas apmeklēt JRT izrādes, JRT lūdz pirms biļešu iegādes sazināties ar teātra administrāciju, zvanot pa tālruni 67283225. Tāpat lūdzam informēt par nepieciešamību novietot transportlīdzekļus JRT pagalmā, iepriekš piesakot transportlīdzekļa numuru līdz izrādes dienas plkst. 15.00 pa tālruni 67283225. Ja apmeklēsiet dienas izrādi, lūdzam transportlīdzekļus pieteikt iepriekšējā darba dienā.

JRT neuzņemas atbildību par asistējošā personāla pakalpojumu nodrošināšanu.

Palīdzība

Pirkuma groza izveide un rediģēšana

Pirkuma grozu izveido, izvēloties vietas numurētas skatītāju zāles izkārtojumā vai norādot biļešu skaitu pie attiecīgā biļešu veida nenumurētas skatītāju zāles gadījumā. Ja nepieciešams, arī JRT Bērnistabas pakalpojuma izvēle atbilstoši attiecīgajam izrādes datumam skatā Izrāžu saraksts, ar filtra palīdzību atlasot bērnistabas pakalpojuma datumu.

Pirkumu var veidot, ievietojot grozā biļetes uz dažādām izrādēm, ņemot vērā katrai izrādei un kopējam pirkuma grozam noteiktos biļešu skaita ierobežojumus. Lai pievienotu biļetes uz citām izrādēm, pircējam ir jāatver skats Izrāžu saraksts, vai jāizvēlas izrāde no saraksta Saistītās izrādes.

Lai ierobežotu neatļautu biļešu izplatīšanu otrreizējā tirgū, JRT un Tirgotājs nosaka biļešu skaitu, kādu pircējs var iegādāties uz vienu izrādi vienā pirkumā jeb transakcijā, kā arī biļešu kopējo skaitu vienam pirkumam – desmit biļetes.

Pirkuma groza saturu iespējams rediģēt, atceļot jau ievietotās biļetes un pievienojot jaunas. Visu pirkumu var atcelt jebkurā no nākamajiem pirkuma procesa soļiem ar pogas Atcelt palīdzību vai atverot pirkuma groza skatu.

Pirkumus ir noformēts un nevienu tā sadaļu vairs nav iespējams mainīt, tad, kad aktivizēta poga Apmaksāt pirkumu. Līdz ar šīs pogas aktivizēšanu, klients apmaksu turpina attiecīgās bankas vai maksājumu karšu apstrādes kompānijas maksājumu sistēmās.

Biļešu skaita ierobežojumi pirkumos

Lai ierobežotu neatļautu biļešu izplatīšanu otrreizējā tirgū, JRT un Tirgotājs nosaka biļešu skaitu, kādu pircējs var iegādāties uz vienu izrādi vienā pirkumā jeb transakcijā, kā arī biļešu kopējo skaitu vienam pirkumam – desmit biļetes.

Pirkuma laika ierobežojums 10 minūtes

Pircējiem ir atvēlētas 10 minūtes pirkuma groza satura un pirkuma noformēšanai, veicot visus pirkuma procesa soļus, tai skaitā pogas Apmaksāt pirkumu aktivizēšanai. Par pirkuma noformēšanai atlikušo laiku pircēju informē taimeris.

Izrādēm ar numurētām skatītāju zāles vietām, laika skaitīšana tiek uzsākta ar brīdi, kad pircējs ir noklikšķinājis uz pirmo izvēlēto vietu, līdz ar to pievienojot to grozam.

Izrādēm ar nenumurētām vietām, laika skaitīšana tiek uzsākta ar brīdi, kad vēlamās biļetes ir pievienotas grozam.