Klientu Atbalsts

Tirgotājs sniedz atbalstu biļešu iegādei www.biletes.jrt.lv.

Darba dienās no 9.00 līdz 18.00
Tālrunis : +371 25440073
E-pasts : biletes@di.lv
Adrese : Avotu iela 40-33, Rīga, LV-1009
Par biļešu rezervāciju dāvanu karšu un biļešu iegādi JRT kasē, lūdzu, sazinieties ar Jauno Rīgas teātri.
Tālrunis : +371 67280765
E-pasts : kase@jrt.lv

Kases darba laiks vasarā:

No 1. – 20. jūnijam:
darba dienās: 13.00 – 19.00
S., Sv.: divas stundas pirms izrādes

No 21. jūnija – 31. jūlijam:
kase slēgta

No 1. – 11. augustam:
darba dienās: 13.00 – 19.00
S., Sv,: divas stundas pirms izrādes

No 12. – 31. augustam:
darba dienās: 11.00 – 19.00
S., Sv.: divas stundas pirms izrādes

Tālrunis: +371 67280765
E-pasts : kase@jrt.lv

Kase atrodas administrācijas ēkas 1.stāvā (pa kreisi no ieejas pagalmā).

Satiksme: 11. tramvajs līdz pieturai "Tallinas iela", 5. un 25. trolejbuss līdz pieturai "Miera iela",
kā arī jebkurš sabiedriskais transports, kas kursē pa Brīvības ielu, līdz pieturai "Tallinas iela"

Svarīga informācija apmeklētājiem ratiņkrēslos

Ja skatītāji, kas pārvietojas ratiņkrēslā, vēlas apmeklēt JRT izrādes, JRT lūdz pirms biļešu iegādes sazināties ar teātra administrāciju, zvanot pa tālruni 67283225. Tāpat lūdzam informēt par nepieciešamību novietot transportlīdzekļus JRT pagalmā, iepriekš piesakot transportlīdzekļa numuru līdz izrādes dienas plkst. 15.00 pa tālruni 67283225. Ja apmeklēsiet dienas izrādi, lūdzam transportlīdzekļus pieteikt iepriekšējā darbadienā.
JRT neuzņemas atbildību par asistējošā personāla pakalpojumu nodrošināšanu.

Palīdzība

Reģistrēšanās

Reģistrēšanās biletes.jrt ir obligāta, lai piekļūtu biļešu iegādes procesam un iegādātos biļetes uz Jaunā Rīgas teātra izrādēm. Visi reģistrēšanās formas lauki ir obligāti aizpildāmi. Klienta kontaktinformācija JRT vai Tirgotājam ir nepieciešama,

  • lai sazinātos ar klientu gadījumos, ja ir notikušas ar izrādēm vai to norises vietu saistītām izmaiņām;
  • lai pircējs, uzrādot derīgu personu apliecinošu dokumentu, varētu JRT kasē saņemt biļetes, kuras pircējs ir iegādājies biletes.jrt , norādot JRT kases kā biļešu saņemšanas vietu;
  • biļešu nozaudēšanas/zādzības gadījumā iespēju robežās palīdzētu pircējam, ja pircējs ir laicīgi sazinājies ar Tirgotāju vai JRT

Reģistrēšanās rezultātā www.biletes.jrt.lv tiek izveidots klienta konts, nodrošinot piekļuvi biļešu iegādes procesam, klienta pirkumu vēsturei sadaļā “Mani pirkumi” un klienta informācijai sadaļā “Mans profils”.

Vairāki lietotāja konti

Ja klients nevar piekļūt savam kontam, jo ir aizmirsta vai paaudzēta piekļuves informācija vai mainījies e-pasts, nav nepieciešams atkārtoti reģistrēties biletes.jrt Izveidojot jaunu klienta kontu, tiks zaudēta klienta iepriekšējo pirkumu vēsture.

Ja klients ir izveidojis vairākus kontus sistēmā, ir jāsazinās ar Tirgotāju vai JRT kasi, lai veiktu kontu apvienošanu.

Aizmirsu lietotājvārdu

Ja reģistrēts lietotājs ir aizmirsis savu lietotājvārdu, nav nepieciešams atkārtoti reģistrēties biletes.jrt , izveidojot jaunu klienta kontu. Šādā gadījumā klients var pieprasīt paroles atjaunošanu, skatā Autorizācija noklikšķinot uz saiti Aizmirsi paroli. Atvērsies ievadlauks, kurā klientam būs jānorāda e-pasts. Ja ir mainījies klienta www.biletes.jrt.lv reģistrētais e-pasts, jāsazinās ar Tirgotāju.
Uz norādīto e-pastu, ja tas būs korekts un reģistrēts biletes.jrt , klients saņems e-pastu no biletes.jrt., ar lietotājvārda atgādinājumu un saiti paroles nomainīšanai. Aktivizējot saiti, klients varēs norādīt jaunu paroli, saglabāt to un izmanto piekļūšanai biletes.jrt.lv.

Jaunā piekļuves informācija biletes.jrt tiek aktivizēta 5 minūšu laikā pēc saglabāšanas.

Aizmirsu paroli

Ja reģistrēts lietotājs ir aizmirsis savu paroli, nav nepieciešams atkārtoti reģistrēties biletes.jrt , izveidojot jaunu klienta kontu. Šādā gadījumā klients var pieprasīt paroles atjaunošanu, skatā Autorizācija noklikšķinot uz saiti Aizmirsi paroli. Atvērsies ievadlauks, kurā klientam būs jānorāda e-pasts. Ja ir mainījies klienta www.biletes.jrt.lv reģistrētais e-pasts, jāsazinās ar Tirgotāju.
Uz norādīto e-pastu, ja tas būs korekts un reģistrēts biletes.jrt , klients saņems e-pastu no biletes.jrt., ar lietotājvārda atgādinājumu un saiti paroles nomainīšanai.

Uzzinot aizmirsto lietotājvārdu, saiti paroles atjaunošanai var neizmanto.

Neveiksmīga autentificēšanās

Neveiksmīga autentificēšanās jeb pieslēgšanās biletes.jrt var rasties šādos gadījumos:

  • nepareizi norādīts lietotājvārds un/vai parole;
  • vienlaicīga ārkārtīgi liela skaita klientu autentificēšanās biletes.jrt
Mainījies e-pasts un parole

Ja ir mainījies klienta biletes.jrt reģistrētais e-pasts un ir aizmirsts lietotājvārds vai parole, jāsazinās ar Tirgotāju. Nav nepieciešams atkārtoti reģistrēties www.biletes.jrt.lv, izveidojot jaunu klienta kontu, jo šādā gadījumā tiks zaudēta klienta iepriekšējo pirkumu vēsture.