KLIENTU ATBALSTS
Atbalsta tālrunis (darba dienās 9.00-18.00): 25 440 073Saskaņā ar Ministru kabineta lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī, no 13. marta līdz 14. aprīlim tiek atceltas visas JRT izrādes.


Atcelto izrāžu biļešu īpašniekiem nauda tiks atgriezta saskaņā ar Kultūras ministrijas un Patērētāju tiesību aizsardzības biroja izstrādāto regulējumu par kārtību, kādā tiks atlīdzināta par biļetēm uz atceltajiem pasākumiem iekasētā nauda. Iespēju robežās JRT centīsies nodrošināt atsevišķu izrāžu pārcelšanu. Precīza informācija par naudas atgriešanas kārtību un termiņiem, kā arī pārceltajām izrādēm vēl tiks sniegta. 

Līdz 14. aprīlim JRT kase apmeklētājiem ir slēgtaIepriekš rezervētās biļetes varēs izpirkt kasē pēc 14. aprīļa.


Ar kasi varat sazināties, zvanot pa tālruni 67280765 vai rakstot uz e-pastu KASE@JRT.LV darba dienās no plkst. 11.00 līdz plkst. 17.00.

 SVARĪGA INFORMĀCIJA APMEKLĒTĀJIEM RATIŅKRĒSLOS

Ja skatītāji, kas pārvietojas ratiņkrēslā, vēlas apmeklēt JRT izrādes, JRT lūdz pirms biļešu iegādes sazināties ar teātra administrāciju, zvanot pa tālruni 67283225. Tāpat lūdzam informēt par nepieciešamību novietot transportlīdzekļus JRT pagalmā, iepriekš piesakot transportlīdzekļa numuru līdz izrādes dienas plkst. 15.00 pa tālruni 67283225. Ja apmeklēsiet dienas izrādi, lūdzam transportlīdzekļus pieteikt iepriekšējā darba dienā.

JRT neuzņemas atbildību par asistējošā personāla pakalpojumu nodrošināšanu.

Palīdzība

Pirkt biļeti

Biļetes ir iespējams iegādāties uz visām izrādēm, kurām ir aktīva poga Pirkt biļetes.

Lai iegādātos biļetes, izrāžu sarakstā pie vēlamās izrādes norises datuma, jānoklikšķina Pirkt biļetes. Ja klients ir reģistrējies, atvērsies skats ar izrādes norises informāciju, aprakstu un biļešu izvēles iespējām. Ja klients vēl nav reģistrējies vai pieslēdzies sistēmā, atvērsies logs Autorizācija, kurā nepieciešams autentificēties vai reģistrēties biletes.jrt, noklikšķinot uz pogas Reģistrēties.

Kāpēc pēc plkst. 10:00 biļešu tirdzniecība vēl nav uzsākta?

Lai pircējs iegūtu aktuālo www.biletes.jrt.lv skatu, tas ir jāatjauno, izmantojot attiecīgā interneta pārlūka komandpogu vai F5 pogu.

Biļetes pieejamas kasē

Tikai JRT kasēs ir iespējams iegādāties biļetes uz izrādēm, kurām pogas Pirkt biļetes vietā ir redzama informācija Biļetes pieejamas kasē. Neskaidrību gadījumā jāsazinās ar JRT kasi

Biļešu izvēle uz lielās zāles izrādēm ar numurētām vietām

Pēc izrādes izvēles izrādes sarakstā atveras skatītāju zāles izkārtojuma skats, kurā jānorāda vēlamās vietas.

Informācija par skatītāju zāles cenu zonām ir attēlota dažādos pelēkās krāsas toņos, kuru apraksts ir pieejams zāles izkārtojuma labajā pusē.

Pircēja izvēlei nepieejamas vietas ir attēlotas baltā krāsā.

Uzbraucot ar kursoru uz vēlamās cenu zonas vietu zāles izkārtojumā, tiek attēlota visa informācija par izvēlēto vietu (rinda, vietas numurs, cena). Uzklikšķinot vietai, tā iezīmējas oranžā krāsā. Šī vieta ir rezervēta līdz pirkuma veikšanas beigām un vairs nav pieejama izvēlei citam pircējam.

Īpaši liela biļešu pieprasījuma gadījumā, kad vienas vietas izvēles pieprasījumu vienlaicīgi var veikt vairāki simti pircēju, vietas pieejamības statusa nomaiņa var aizkavēties dažas sekundes. Lai pircējs iegūtu aktuālo www.biletes.jrt.lv skatu, tas ir jāatjauno, izmantojot attiecīgā interneta pārlūka komandpogu vai F5 pogu.

Pircēja izvēlētā vieta(s) tiek attēlotas zem skatītāju zāles izkārtojuma Tavas grozam pievienotās biļetes. Vietas informācijas labajā pusē ir pieejams lauks ar atlaižu kategoriju izvēles sarakstu. Pircējs pats norāda, vai izvēlētās vietas biļetei pirkšanas procesā ir jāpiemēro kāda no cenu atlaižu kategorijām. Uz biļešu izmantošanu, kas ir iegādātas ar atlaidēm, attiecas Lietošanas noteikumu II.sadaļas 6.punkts un IV.sadaļas 4.punkts. Neskaidrību gadījumā, sazinieties ar Tirgotāju.

Biļešu izvēle uz izrādēm ar nenumurētām vietām

Uz izrādēm, kurām skatītāju zālē vietas nav numurētas, pircējiem pie pamatcenas kategorijas vai attiecīgās atlaižu kategorijas ir jānorāda vēlamo biļešu skaitu, to ierakstot vai izmantojot vairāk/mazāk bultas.

Uz biļešu izmantošanu, kas ir iegādātas ar atlaidēm, attiecas Lietošanas noteikumu II.sadaļas 6.punkts un IV.sadaļas 4.punkts. Neskaidrību gadījumā sazinieties ar Tirgotāju.

Nestandarta skatītāju zāles izkārtojums

Vēlamies vērstu skatītāju uzmanību gadījumiem, kad izrādes iestudējumam ir izvēlēts nestandarta skatītāju zāles izkārtojums, piemēram, novietojot skatuvi skatītāju zāles vidū. Šādos gadījumos rindu un vietu numerācija var atšķirties no ierastās. Tādēļ izvēloties vietas, jāpievērš īpaša uzmanība vietas informācijai.

Izvēlētās vietas iespējams koriģēt (atcelt) visos iepirkuma procesa soļos, tai skaitā pēdējā solī - Pirkuma pārbaude, kad pircējs var nenospiežot pogu Apmaksāt pirkumu.

Saistītās izrādes

Gadījumā, ja izvēlētās izrādes datumā pircējam nav pieejamas vēlamās vietas, vai pircējs vēlas iegādāties biļetes uz citu šī paša iestudējuma izrādes datumu, tad izrādes apraksta un biļešu izvēles skata apakšējā daļā ir pieejama informācija par saistītajām izrādēm jeb izvēlētā iestudējuma citiem izrāžu datumiem.

Biļešu rezervācija

Biļešu rezervācijai biletes.jrt ir vienreizējs (unikāls) raksturs un tā ir piesaistīta pircēja konkrētam noformētam pirkumam ar unikālu identifikatoru.

Uzsākot pirkuma apmaksu banku sistēmās, biļetes tiek izņemtas no groza, un groza informāciju vairs nav iespējams koriģēt. Biļešu rezervācija tiek pagarināta tikai līdz brīdim, kad biletes.jrt ir saņēmis pirkuma apmaksas informāciju no maksājumu sistēmām.

Ja biletes.jrt ir saņemta pirkuma apmaksu apstiprinoša informācija, biļešu status mainās no rezervētām uz nopirktām, un tiek uzsākta biļešu ģenerēšana. Ja pirkums nav veiksmīgi apmaksāts, lai nodrošinātu arī citiem klientiem biļešu iegādes iespējas, rezervācijas laiks netiek pagarināts.

Rezervācijas laikam beidzoties, biļete(s) tiek atgrieztas tirdzniecībā. Pircējs var veikt jaunu pirkumu.